Hologrammas
dizains

Hologrammas dizains tiek izstrādāts, balstoties uz klienta vajadzībām un tehniskajām iespējām. Hologrammas tiek izgatavotas tikai pēc tam, kad klients ir saskaņojis hologrammas skici.

Matricas
izstrāde

 • Optiskais ieraksts (2D/3D)

  2D/3D hologrammas satur vairākus attēlu slāņus, kuri novietoti viens aiz otra un vizuāli rada trīsdimensionālas struktūras efektu. Šo hologrammas veidu parasti izmanto preču, dokumentu un pavadzīmju aizsardzībā.

 • DOT MATRIX tehnika

  DOT MATRIX ieraksta dators, optiski rakstot punktu pie punkta, galarezultātā radot attēlu.
  Šī tehnoloģija ļauj īstenot pat visdrosmīgākās un neparastākās dizaina idejas. Hologrammas ir īpaši spilgtas un skaidras. Unikālie optiskie parametri padara hologrammas par izcilu drošības līdzekli.

 • E-beam hologrammas

  E-beam tehnoloģija ļauj radīt oriģinālas, ar datoru sintezētas hologrammas ar augstu aizsardzības līmeni. Hologrammas ietver elementus, kurus nav iespējams izveidot, izmantojot citas optiskās tehnoloģijas.

 • Mikro un nano teksti

  Lai paaugstinātu drošības līmeni, šādus ļoti maza izmēra tekstus var ievietot hologrammā. Tos nav iespējams saskatīt bez speciālām ierīcēm, kas ievērojami apgrūtina to viltošanu.

 • Augstas izšķirtspējas līniju diagrammas

  Diagrammas tiek veidotas ar sarežģītu līniju savijumu palīdzību. Šāda veida diagrammas var izmantot kā hologrammas pamatsastāvdaļu vai arī iekļaut kādā konkrētā tās daļā.

 • Slēptie attēli

  Šos attēlus nav iespējams pamanīt, izmantojot jebkādu parasto optisko aprīkojumu. Tos var identificēt tikai ar īpašu iekārtu palīdzību, kurās tiek izmantots lāzers.

 • CLR attēls (kinētiskais efekts)

  Šī iespēja ļauj izmantot vienkāršu lāzera iekārtu, lai kontrolētu hologrammas autentiskumu. Kinētiskais efekts rada iespaidu, ka hologrammas attēli kustās pa tās virsmu.

 • Slēdža efekts

  Ļauj vienā hologrammas vietā uzlikt dažādus attēlus, kas ir redzami no dažādiem leņķiem.

Hologrammu pavairošana

Hologrāfiskās uzlīmes

Hologrāfiskās uzlīmes tiek izgatavotas uz silikona papīra ruļļiem, paredzētas automātiskai vai manuālai aplīmēšanai uz gandrīz jebkuras virsmas. Ir iespējama kārtas un unikāla numerācija. Iespējamās krāsas: sudraba, zelta, caurspīdīga.

SIA Holography piedāvā divu veidu hologrāfiskās pašlīmējošās uzlīmes:

 1. Uzlīmes uz poliestera un papīra bāzes.
 2. Hologrāfiskās pašlīmējošās pašsabrūkošās uzlīmes, kuras atdalot no virsmas, tās sabrūk un atstāj uz virsmas „pēdas” - līdz ar to uzlīmes attēls ir sabojāts un otrreiz to vairs pārlīmēt nevar.

Karstspiedes folija

Karstspiedes foliju ar hologrāfisko attēlu, izmantojot hologrāfiskās karstspiedes tehniku ar attiecīgo temperatūru un spiedienu, iestrādā gan papīrā, gan plastikātā. Rezultātā tā kļūst par attiecīgās virsmas neatdalāmu sastāvdaļu.

SIA Holography piedāvā divu veidu hologrāfiskās karstspiedes folijas:

 1. Foliju ar pozicionētu attēlu un reģistrācijas markām precīzai hologrammas izvietošanai.
 2. Tapetes veida karstspiedes folija.

Kombinētie izstrādājumi

Cenšoties apmierināt savu klientu vajadzības, mēs esam radījuši un izgatavojuši arī daudz dažādus individuālos pasūtījumus. Mēs varam uzdrukāt dažādas krāsainas folijas uz hologrāfiskajām uzlīmēm, izgatavot kombinētās hologrāfiskās uzlīmes - pašlīmējošas papīra etiķetes ar daļēji iespiestām hologrammām, kombinēt visus ofsetā drukātos materiālus ar hologrammām, izgatavot hologrāfiskos laminēšanas vāciņus dokumentu aizsardzībai, kā arī izstrādāt daudzus citus individuālus projektus. Nāciet pie mums ar savām idejām vai problēmām, un mēs centīsimies atrast labākos risinājumus, kā aizsargāt Jūsu preces.