Drošības
hologrammas

Visā pasaulē hologrammas ir atzītas kā vadošās optiskās drošības un autentificēšanas ierīces. Hologrāfiskie izstrādājumi kļūst arvien populārāki, un mūsdienās tos plaši izmanto, lai saglabātu izstrādājuma autentiskumu.

Viens no iemesliem tam ir fakts, ka modernās drukas un datoru iekārtas ļauj viegli kopēt teju jebkuru izstrādājumu – viltotāji mūsdienās ir pamanījušies kopēt praktiski jebkāda veida dokumentus vai iepakojumus. Pat vissarežģītākās un smalkākās drukas metodes nespēj nodrošināt pietiekamu aizsardzību pret viltošanu.

Tomēr hologrammu var uzskatīt par vienu no labākajiem aizsardzības instrumentiem, jo tās drošību garantē izgatavošanas specifika – hologrammu iespējams izgatavot tikai īpašā laboratorijā.

Tas, ka hologramma ir efektīvs aizsardzības līdzeklis, apliecina tās izmantošana karšu, dokumentu, vērtspapīru un preču zīmju aizsardzībā.

Hologrammu
pielietojums

 • Ticket

  Karšu un vērtīgu dokumentu aizsardzība

  Hologrammas ir ļoti atzītas un pieprasītas dažādu dokumentu aizsardzībā – no pasēm un banknotēm, līdz caurlaidēm un biļetēm.

 • Bottle

  Preču zīmes aizsardzība

  Hologrammas izmanto uz iepakojumiem un etiķetēm, lai nodrošinātu aizsardzību un kalpotu arī kā preču zīmes un dizaina elements.

 • ID Pass

  Piekļuves kontrole

  Speciālās pašsabrūkošās hologrammas tiek izmantotas, lai kontrolētu piekļuvi ierobežotas piekļuves zonām un ierīcēm.

 • ID Pass

  Reklāma

  Hologrammas palīdz izveidot spilgtu, mainīgu attēlu, kas pievērš patērētāja uzmanību, tādā veidā veicinot preču noietu.